Araç Reklam Giydirme Fiyatları Nedir?

Araç Reklam Giydirme Fiyatları Nedir?

Öncelikle sizlere araçların üzerine reklam giydirmesinin ne olduğunu yazacağız. Araç üzerine reklam giydirme; araç sahibi olan kişilerinin istediği şeylere göre tamamen veya bazı bölgelere firma logosunu kaplatarak reklam verme işlemidir. Firmamız arabayareklamalmak.com uzun yıllardan beri araçlarına reklam kaplatmak isteyen kişilere hizmet veren köklü bir firmadır. Bildiğiniz gibi bir şeyin tanıtımını yapmak için reklam vermek gerekiyor. Bu reklam verme yöntemlerinden en etkili olan reklam araba üzerine firma logosunu yapıştırarak koyulmasıdır. Arabaların üzerindeki reklam logosu herkes tarafından görüldüğü için araçlar reklam tanıtımında oldukça önemli rol üstleniyorlar. Firmamızda arabalarınızın üzerinde tanıtmak istediğiniz şeylerin reklamını sizlere hizmet olarak vermeye devam ediyor. Firmamıza gelerek ekonomik fiyatlarla araçlarınızın üzerine reklam giydirmesi yaptırabilirsiniz. Peki, Araç Reklam Giydirme Fiyatları Nedir?

Araçların Üzerine Reklam Giydirme Nasıl Yapılır?

Araçların üzerine reklam giydirmesinin nasıl yapıldığı hakkında size bilgi vermek istiyoruz.

  • Firmamız araçlarınızın üzerine araç kaplamasını yapmadan önce uzman ekibimiz görsel bir inceleme yapıyor.
  • Daha sonra ekipteki arkadaşlarımız reklam giydirilecek yerin ölçüsünü alarak kayıt işlemini yapar.

Firmamız araç üzerine reklam giydirme işlemini yaparken özel üretim olan cast folyo ile yapıyor. Kullanmış olduğumuz ürünler aracın yapısına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Hiçbir şekilde aracın boyasına ve yapısına zarar vermiyor.

Araç Reklam Giydirme Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Araç üzerine giydirilecek olan reklamlar belli şeyler baz alınarak fiyatları belirleniyor. Kaplanacak olan reklamın fiyatları araçların dış yüzeyine ve boyutlarına göre değişkenlik gösteriyor. Firmamız araç sahibi müşterilerine araç üzerine reklam koyma fiyatlarını bu şekildeki özellikleri baz alarak fiyat teklifi sunuyor. Sizde firmamızdan araçlarınızın üzerine reklam giydirme hizmetinden bilgi almak isterseniz sabit telefonlarımızı arayabildiğiniz gibi bizlere online olarak ta ulaşabilirsiniz.

Araç Reklam Giydirmesi Fiyatları Hakkında

Birçok araç sahibi araçlarına reklam giydirmesi yaptırmadan önce fiyatlarıyla ilgili araştırmalar yapıyorlar. Bazı araç sahiplerinin kafasında ister istemez araç reklam giydirme fiyatları nedir? sorusu geliyor.

Firmamız siz değerli araç sahiplerine araç reklam giydirme hizmetini uygun ve ekonomik fiyatlarla yapıyoruz. Müşterilerimizin bizden istemiş olduğu hizmet doğrultusunda kendilerine fiyat teklifi sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz fiyatlar müşterilerimizin keselerini sarsmayacak şekilde oluyor. Sizde firmamıza gelerek firmamızın araç reklam giydirme ve diğer hizmetlerinin fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Araç Reklam Giydirmenin Araç Sahibine Faydaları

Araçlarının üzerine reklam logosu koyarak istediği şeylerin reklamını yapmak isteyenler araç sahipleri bu sayede reklam yapmak istediği şeylerden başarılı oluyorlar. İstediği şekilde reklamını yapmak istediği şeylere bu sayede ulaşabiliyorlar. Firmasının reklamını aracının üzerinde reklam olarak giydirmek isteyen araç sahibi diğer şekillerde reklam verme maliyetlerini otomatik olarak düşürüyor.

Araçlarının üzerinde vermiş olduğu reklam çok kişi tarafından görülüyor ve tanınıyor. Bu sayede istediklerini arzulamış oluyorlar. Araç üzerine reklam giydirmek firma sahibi olan araç sürücülerine çok fayda sağlıyor.

Bizde arabayareklamalmak.com firması olarak müşterilerimizin araçlarına kaliteli bir şekilde istedikleri reklamları giydirerek onlara hizmet etmeye devam ediyoruz. Bu zamana kadar firmamız birçok önemli firma sahiplerinin araçlarının üzerine reklam giydirmesi yaparak firmalarının tanınırlığını daha fazla sağlamıştır.

Araçların Nerelerine Reklam Giydirmesi Yapılmaz

Araçların üzerine reklam giydirmesi yapılacak yerler olduğu gibi yapılmayacak yerler de bulunuyor. Sizlere araçların üzerlerinin nerelerine reklam koyamayacağınızdan sizlere bahsedeceğiz. Bu

  • Tekerlere reklam koyamazsınız.
  • Aracın ön ve arka kısmının olduğu yere reklam uygulanamaz.
  • Aracın camlarına reklam giydirmesi yapmanız yasaktır.

Bu koyamayacağınız yerler yasal olarak yasak olduğu için koyamıyorsunuz. Yani kanunlar gereği bu saymış olduğumuz yerlere reklam veremezsiniz.